"Między biologią a chemią"

15.02.2016 19:34 | admin

150216Dziś w leszczyńskim Liceum Ogólnokształcącym nr 2 im. Mikołaja Kopernika nauczycielki biologii i chemii zorganizowały i przeprowadziły konkurs pod nazwą "Między biologią a chemią". Konkurs przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i wzięło w nim udział 37 pasjonatów nauk przyrodniczych z 15 szkół. Swoich sił spróbowali również nasi gimnazjalisci - Patrycja Popielas kl 3e, Korneliusz Świerzewski kl 3e oraz Jakub Wróblewski kl 3b. Po części konkursowej uczniowie liceum przeprowadzili dla gości pokazy ciekawych eksperymentów chemicznych i biologicznych. Na zdjęciu widzimy naszych uczniów wraz z absolwentkami naszego gimnazjum sprzed dwóch lat (obecnie uczennicami kl 2c Liceum nr 2) - Aleksandrą Muszkietą oraz Katarzyną Kaczmarek.

Wi