Występujemy dla dzieci

24.06.2016 17:52 | admin

210616a,,Shrek'' to przedstawienie wystawione we wtorek 21 czerwca 2016 roku przez gimnazjalistów dla dzieci z Bojanowa. Wspaniali aktorzy wystąpili na deskach Gminnego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji przed 200-osobową publicznością. O godzinie 10.00 przybyły dzieci wraz z opiekunami z państwowego przedszkola w Bojanowie. Natomiast dzieci z prywatnego przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Bojanowie były zaproszone na godz. 11.00. Dwa genialne spektakle, dwie ,,porcje'' ciasteczek upieczonych przez zdolne uczennice, dwa quizy z nagrodami ze znajomosci bajki, dwa tańce dla milusińskich oraz dwie dozy radości, żywiołowych reakcji oraz niezapomnianych emocji przedszkolaków Emotikon slightsmile Kto by pomyślał, że gimnazjaliści mogą być tak blisko przedszkolaków? Gimnazjalno-przedszkolnych przytuleń, rozmów, przybitych piątek, wymienionych uśmiechów nie było końca. Dziękuję wszystkim wspaniałym uczniom, którzy rozbawiali i poruszali dzieci wspaniałą grą aktorską. W szczególności podziękowania należą się dla Marysi Nawrockiej (Fiony), która zajęła się podkładem muzycznym, a także w dużej mierze rezyserią tego przedstawienia oraz dla Izabeli Waszkiewicz (Shreka), która uratowała przedstawienie i zastąpiła na 4 dni przed przedstawieniem naszego pierwotnego Shreka, który skręcił nogę, czym uratowała ten spektakl. Izabela Świątkiewicz (pomysłodawca i realizator tego ,,zamieszania'')

I.Ś.