Wycieczka do Wrocławia

28.01.2016 10:50 | admin

230116aFerie trwają –  23 stycznia 2016r. grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w 1 – dniowej wycieczce do Wrocławia, którą zorganizował opiekun SK PTSM „Wędrownicy” – mgr Sergiusz Chwiłkowski. W wycieczce wzięło udział 40 uczniów, w tym 4 byłych absolwentów – dawnych członków naszej organizacji. Wycieczka miała charakter typowo rekreacyjno –sportowy. Najpierw godzinę czasu spędziliśmy na krytym , sztucznym lodowisku „ORBITA” na Popowicach, a potem aż trzy godziny relaksowaliśmy się w Parku Wodnym – na basenie, tzw. fali, w solankach,  jakuzii, zjeżdżalniach…. Zrelaksowani i pełni wrażeń około godziny 17.00 wróciliśmy do Bojanowa.

S.Ch.