Targi Edukacyjne

13.04.2016 15:50 | admin

120416Uczniowie klas III wraz z opiekunami wzięli udział w XIV Rawickich Targach Edukacyjnych I Targach Pracy, które odbyły się dnia 12 kwietnia 2016r. w Gimnazjum w Sierakowie. Trzecioklasiści mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz wziąć udział w warsztatach tematycznych. Ponadto uczniowie mogli korzystać z konsultacji  z przedstawicielami placówek realizujących zadania w obszarze profilaktyki zdrowia i uzależnień oraz instytucji rynku pracy i poradnictwa zawodowego. Wszyscy uczestnicy powrócili do szkoły wzbogaceni w wiedzę o szkołach ponadgimnazjalnych podpartą różnymi broszurami informacyjnymi.

M.N.