Szkolny Konkurs WORDPOWER

13.12.2016 22:19 | admin

0612166 grudnia 2016r. odbył się w naszym gimnazjum Szkolny Konkurs WORDPOWER, który sprawdzał znajomość słownictwa z języka angielskiego naszych uczniów. Tematami obowiązującymi w tym roku były: człowiek dom, zdrowie, kultura. W zmaganiach wzięło udział 16 uczniów. Laureatami zostali: I miejsce - Julia Piotrowska z kl. 2C (36 pkt), II miejsce - Maciej Maroń z kl. 2B (35 pkt), III miejsce - Zofia Puzanow z klasy 3a (33 pkt). 32 punkty i IV miejsce zdobyła Małgorzata Snella z klasy 3B. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

J.K., R.R.