Projekty edukacyjne czas zacząć...

22.03.2017 18:37 | admin

200317j21 marca 2017r., w ramach tygodnia matematyki, grupa projektowa w składzie : Paweł Grzelak, Mateusz Maciejewski, Kacper Adamczak i Mikołaj Kasprzyk zrealizowała projekt edukacyjny pt. „Czy znasz matematykę?”. Opiekunem projektu był p. Damian Janasik.  Uczniowie przygotowali turniej matematyczny, w którym  drużyna nauczycielska zmierzyła się z drużyną uczniowską. Uczestniczy mieli do rozwiązania 8 zadań tematycznie powiązanych z matematyką ( m.in. sudoku, gra w warcaby, kalambury matematyczne, układanie definicji matematyczne). Pasjonująca rozgrywka między drużynami zakończyła się sprawiedliwym remisem.  Zainteresowanych przebiegiem rywalizacji zapraszam do obejrzenia zdjęć w galerii.

DJ