Powiatowy Zlot Krajoznawczy

28.09.2015 18:29 | admin

260915aCzłonkowie SK PTSM "Wedrownicy" (drużyna rowerowa) uczestniczyli w Powiatowym Zlocie Krajoznawczym Miejska Górka 2015 - Międzypokoleniowej Sztafecie Turystycznej organizowanej w ramach projektu "Razem na szlaku". Celem imprezy była prezentacja turystyczna Miasta i Gminy Miejska Górka, popularyzacja turystyki w środowiskach szkolnych na terenie powiatu oraz integracja młodzieży i dzieci powiatu rawickiego. Trasa rajdu (dlugości 22 km.) prowadziła przez następujace miejscowości: M. Górka - Rzyczkowo - Woszczkowo - Oczkowice - Topólka - Konary - Sobiałkowo - M. Górka. Po powrocie z trasy na Stadion Miejski w M. Górce otrzymaliśmy posiłek, a potem uczestniczyliśmy w konkursach sprawnościowych. W slalomie rowerowym zajęliśmy miejsca od II do V : Natalia Migdalczyk, Patryk Maćkowiak, Kacper Mirek i Dawid Kaczmarek. Doliczając dojazd z Bojanowa do M. Górki i z powrotem przejechaliśmy razem ok. 56 km.

S.Ch.