21.02.2015 12:42 | admin

podzW dniach 1-14 grudnia 2014r. miała miejsce w naszej szkole zbiórka słodyczy, zabawek, odzieży dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej we Wschowie. Do pojemników umieszczonych na korytarzu,  uczniowie  naszego  gimnazjum  przynosili  w/w  dary, które następnie członkowie Szkolnego Koła Caritas przekazali potrzebującym dzieciom. Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom z otwartym sercem czyli rodzicom, uczniom i nauczycielom,którzy przyłączyli się do naszej akcji. Dziękujemy za zrozumienie i przychylność. Jest to takie małe świadectwo solidarności z potrzebującymi. Nasza szkoła otrzymała również podziękowanie od Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety, które ten Dom  prowadzą.
                                                                                             A.G.