Obchody tygodnia europejskiego

07.06.2016 22:00 | admin
060616bKaliméra, parakaló, sygnómi, efcharisties, antio... Tak 6 czerwca 2016 roku witali się, prosili, przepraszali, dziękowali i żegnali się uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. Wszystko to w ramach obchodów tygodnia europejskiego. Grecki poniedziałek rozpoczął się od narodowego tańca, czyli Zorby w wykonaniu klasy III a. Do tańca dołączyli uczniowie innych klas oraz nauczyciele w greckim nakryciu głowy. Dodatkowo klasy sportowe przypieczętowały ten dzień strojem w barwach flagi Grecji, stąd też dużo bieli i niebieskiego na zdjęciach. Zapraszam do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć oraz obejrzenia filmiku z Zorby na przerwie śniadaniowej.