Królewna Śnieżka i Siedmiu Hipisów

22.06.2017 21:18 | admin

200617Kolejny raz gimnazjaliści zagrali sztukę dla dzieci z bojanowskich przedszkoli i szkoły podstawowej. 20 czerwca odbyły się dwa przedstawienia w Domu Kultury, na które przybyły licznie dzieci wraz z ich przedszkolankami i wychowawczyniami. Tym razem mieli okazję zobaczyć Ścieżkę w nowej odsłonie. Dla małych widzów były przeznaczone słodkie niespodzianki i kilka zabaw przygotowanych przez Annę Świątek wraz z jej koleżankami. Wspaniała gra aktorska + wspólna zabawa + promienny uśmiech = owocnie razem spędzony czas. Do ekipy organizującej to wydarzenie dołączyła Pani Roberta Rudyńska, a uczennica Izabela Waszkiewicz dostarczyła nam scenariusz. Dziękujemy Przedszkolakom i Uczniom za obecność i interakcję z aktorami.