Koszykarze w naszej szkole

26.10.2015 21:41 | admin

241015bW ramach akcji "Stop zwolnieniom z WF-u", odwiedzili naszą szkołę koszykarze bardzo dobrze spisującego się w rozgrywkach drugiej ligi klubu koszykówki Polonia Jamaleks Leszno.Maciej Krówczyński i Grzegorz Paszek przeprowadzili pokazowy trening z uczniami klas IIIA i IA. Była też okazja zagrać z nimi mały sparing. Zdecydowali się na to również nauczyciele WF-u: Pan Tomasz Rybarczyk i Pan Damian Pernak toczyli wyrównany pojedynek i gwiazdami, jednak nieznacznie ulegli. Menadżer klubu zaprosił nasze gimnazjum na sobotni mecz Polonii z KK Oleśnicą. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora dostaliśmy autokar i 45 uczniów Gimnazjum w Bojanowie dopingowało w sobotni wieczór zwycięski dla Polonii mecz w Hali Trapez w Lesznie. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, a jeszcze bardziej zawodnicy, którzy po meczu zrobili sobie z nami pamiątkowe selfi. Już planujemy kolejny wyjazd.

D.P.