Konkurs o tematyce uzależnień

05.12.2016 18:23 | admin

281116lW dniu 23 listopada 2016r. odbył się Miejsko – Gminny Konkurs Literacko – Czytelniczo – Artystyczny związany z profilaktyką uzależnień. Naszą szkołę reprezentowało 26 gimnazjalistów. W części artystycznej uczniowie narysowali prace, natomiast w części literacko- czytelniczej zaprezentowali piosenkę, opowiadania, listy i wiersze o profilaktyce uzależnień. W dniu 30 listopada br. w Gminnym Centrum Kultury, Sportu , Turystyki i Rekreacji nastąpiło uroczyste ogłoszenie wyników. Nagrodzeni uczniowie w części artystycznej: I miejsce – Maria Wolsztyniak, II miejsce – Mikołaj Biernaczyk , III miejsce –Patrycja Fechner. Nagrodzeni uczniowie w części literacko – czytelniczej: I miejsce – Oskar Stankiewicz, II miejsce – Julia Murawska, III miejsce – Alicja Szczepaniak.

MWJ