Dzień włoski

11.06.2016 20:03 | admin
100616aTydzień europejski uwieńczył włoski piątek. Uczniowie ochoczo witali się w tym języku: buongiorno. Także trzy magiczne słowa często rozbrzmiewały: proszę ,,prego'', przepraszam ,,scusate'' oraz dziękuję ,,grazie''. Narodowy taniec Tarantella skradł serca gimnazjalistów i nie tylko. Dziękujemy klasie III e i wychowawczyni Pani Robercie Rudyńskiej za wprowadzenie nas w tajniki tego tańca. Było energetycznie i wesoło. Zieleń, biel i czerwień gwarantowały nam przebrane klasy I e i II e. Dziekujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w tydzień europejski - bez Was nie byłoby tak kolorowo! Podziękowania dla Macieja Wysiadłego i Michała Poprawy za oprawę muzyczną. Addio!