Dzień Dziecka w naszej szkole

01.06.2016 22:25 | admin

010616aZwykle Dzień Dziecka obchodziliśmy na stadionie miejskim rywalizując w przeróżnych konkurencjach sportowych. W tym roku  kapryśna pogoda zmusiła nas do przeniesienia imprezy na salę gimnastyczną. W żaden sposób nie przeszkodziło to w świetnej zabawie. Rzut piłeczką do kosza ( takiego na śmieci), przeciąganie liny, tor przeszkód, czy wyścigi w workach to tylko niektóre z konkurencji,  które dostarczyły nam śmiechu co niemiara a brali w nich udział przedstawiciele wszystkich klas. Imprezę uświetniła grupa dziewcząt uprawiających  taekwondo. Wśród nich były nasze uczennice: odnosząca już sukcesy w swojej kategorii wiekowej Wiktoria Golina z kl. 1e, oraz mniej zaawansowane zawodniczki Patrycja Bekier i Wiktoria Florkowska.  Dziewczęta pod okiem swojego trenera przedstawiły wybrane elementy tej sztuki walki.

Wi