"Góra grosza"

Rada Samorządu Uczniowskiego podsumowała akcję "Góra grosza". Celem akcji było zebranie funduszy na programy pomocy dzieciom. Nasza szkoła przekazała Towarzystwu NASZ DOM 38,62 zł. Wszystkim darczyńcom dziękujemy.

D. J.

XXIII FINAŁ WOŚP – REKORDOWY!!!!!

11.01.2015r., już po raz 23, zagrała w Bojanowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab, poniekąd, tradycyjnie został utworzony przy Gimnazjum im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bojanowie  i liczył 33 kwestujących wolontariuszy.  Dzięki dużej ofiarności mieszkańców gminy oraz dużego zaangażowania wolontariuszy na konto fundacji przekazaliśmy      REKORDOWĄ KWOTĘ: 9010,19 zł oraz walutę obcą.

Przygotowanie finału kosztowało wiele wysiłku i wyrzeczeń.  Dziękuję  całemu sztabowi za ogrom społecznej pracy, osobom pomagającym przy liczeniu pieniędzy, wszystkim kwestującym, ich opiekunom, za trud, który włożyli podczas zbierania pieniędzy  oraz wszystkim osobom, które wspomogły ten szczytny cel. Dziękuję również policji, czuwającej cały dzień nad bezpieczeństwem zbierających. Osobiste podziękowania kieruję także do wszystkich sponsorów: tych dużych i tych małych oraz Dyrektora Gimnazjum p. Ireneusza Młynka oraz Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie p. Macieja Ratajczaka.

Szef sztabu Bojanowo - Damian janasik

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

Rada Samorządu Uczniowskiego przypomina, że szczęśliwy numerek chroni od odpowiedzi, kartkówek, które nie zostały zapowiedziane przez nauczyciela. Jednocześnie przypomina, że w danym miesiącu każdy numer może pojawić się tylko raz.

SZKOLNE RADIO

Szkolne radio ( w zależności od pogody ) działa na przerwie 0 oraz po 2 i 3 lekcji. W pierwszym semestrze za muzykę odpowiadają uczniowie klasy 3c, 3d i 2d.